OŚWIĘCIM. Czołówka na Nideckiego. 20-latek wyprzedzał w niedozwolonym miejscu

15 września 2018 Autor: sz
Fot. Szymon Chabior

Fot. Szymon Chabior

W piątek, tuż przed godziną 21, na ulicy Nideckiego w Oświęcimiu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowychch.

Z nieoficjalnych informacji wynika, iż kierujący fiatem punto 20-letni oświęcimianin, jadąc od strony „Konara” w kierunku stacji paliw rozpoczął manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka mercedesem. Wskutek uderzenia, samochód sprawcy uszkodził zaparkowanego przy drodze volkswagena.

Zderzenie to mogło zakończyć się tragicznie. Na szczęście ucierpiały tylko pojazdy. Warto jednak zaznaczyć, iż 20-letni kierowca wyprzedzał na podwójnej ciągłej i tuż przed przejściem dla pieszych na łuku jezdni. Droga była śliska.

Sprawca kolizji otrzymał mandat karny oraz punkty.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
SZoKK, 05.10.2018 02:29
Brawura.... a później ..... krzyże przy drogach.
Przykładem haniebnym dla Polaków jest wypadek na Słowacji. Te gnojki sie pewnie otrząsną szybko bo tatuś czy firma zapłaci za "wolność". Nie przyznają się oczywiście do winy.
Sumienie? Tego typu kanalie nie znają pojęcia wartości ludzkiego zycia . Tragedia jednak zawsze pozostanie i rodziny ofiar z czasem im wybaczą.
Tylko jak można zyć mają czyjąś krew na swoich parszywych łapach? Usiąśc z matką, ojcem dzieci przy stole....
pfff, 16.09.2018 08:34
Rozwalone to punto jak BMW przy prędkości 40 km/h
Czesław, 16.09.2018 07:55
@Ja I światła w całym Oświęcimiu na WSZYSTKICH przejściach dla pieszych.
ja, 15.09.2018 14:54
Na Błoniach powinny być progi zwalniające bo jeżdzą jak wariaci, ale oczywiście będą dopiero jak się stanie coś strasznego.
realista, 15.09.2018 10:26
Pokolenie bezstresowe wszystko im zdać na wszystko pozwolić,kucyki na głowie i słuchawki na uszach nawet za kółkiem.Dowalić jemu i rodziców obciążyć!
Czesław, 15.09.2018 08:22
Miał czapeczkę a la Kubica?