OŚWIĘCIM. Dariusz Grygoruk rezygnuje z mandatu radnego. Jego miejsce w radzie zajmie Elżbieta Kos

11 lipca 2019 Autor: sz
fot.sz

fot.sz

W środę do Urzędu Miasta Oświęcim wpłynęło pismo od radnego Dariusza Grygoruka, w którym informuje o rezygnacji z mandatu radnego. Radny Dariusz Grygoruk. Jako powód radny podał względy osobiste.

-Dariusz Grygoruk w przesłanym piśmie podziękował za współpracę prezydentowi Januszowi Chwierutowi, przewodniczącemu Rady Miasta Piotrowi Hertigowi, radnym, prezesom spółek oraz pracownikom urzędu, jednostek i instytucji miejskich – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

W momencie rezygnacji z mandatu radnego, zgodnie kodeksem wyborczym, wygaśnięcie mandatu radnego stwierdza Komisarz Wyborczy w Krakowie. W radzie miasta Oświęcim miejsce Dariusza Grygoruka zajmie Elżbieta Kos, która zostanie zaprzysiężona najprawdopodobniej na sesji 28 sierpnia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Miastowy, 11.07.2019 14:12
Szkoda, dobry lekarz i uczciwy człowiek.