OŚWIĘCIM. Dawne miasto po nowemu

13 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. organizatorzy

Fot. organizatorzy

Chcesz, aby Twoje dziecko udało się w fascynującą podróż w czasie do dawnego Oświęcimia? Okazja do tego będzie już w najbliższą niedzielę podczas interaktywnych warsztatów w Café Bergson! - Zajęcia są bezpłatne, jednak warto się spieszyć, bo zostały już ostatnie miejsca - zachęcają organizatorzy.

- Warsztaty rozpoczną się o 16.30 w ramach wydarzenia "Niedziela z Oszpicinem". Tego dnia nie zabraknie też ciekawych wydarzeń dla dorosłych, dlatego warto zarezerwować sobie czas i udać się wraz z najbliższymi w fascynującą podróż po historii naszego miasta - mówią pracownicy Muzeum Żydowskiego w Oświęcimiu.

Na warsztaty dla dzieci obowiązują wcześniejsze zapisy. Więcej informacji i rejestracja tutaj: www.dawnotemu.evenea.pl

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
zielone świątki, 18.08.2018 15:15
dawno temu było pogaństwo , może tym niech się dzieci zainteresują Światowidem