OŚWIĘCIM. Dobry wzrok. Bezpieczniejsze wakacje

09 lipca 2018 Autor: Materiał sponsorowany
OŚWIĘCIM. Dobry wzrok. Bezpieczniejsze wakacje
Wakacje trwają w najlepsze. W związku z tym zbliża się pora wakacyjnych wyjazdów. Godziny spędzone za kierownicą samochodu, w którym znajdują się bliscy to duża odpowiedzialność. Warto w tym okresie zrobić nie tylko przegląd auta, ale również sprawdzić swój wzrok.

Gabinety Okulistyczne Rozmus to zespół specjalistów, którzy precyzyjnie przebadają Państwa wzrok, poświęcając na to odpowiednią ilość czasu i w razie potrzeby zarekomendują produkty najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jeśli ktoś z Państwa ma jakiekolwiek wątpliwości co do tego czy dobrze widzi, odczuwa częste bóle głowy, miewa rozmazany obraz lub co najmniej 2 lat nie był na wizycie kontrolnej powinien niezwłocznie odwiedzić nasz gabinet.

W czasie wakacji zapraszamy na bezpłatne badania wzroku*, z których może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która wykona u nas okulary. Jeśli po badaniu okaże się że nie ma konieczności zmiany okularów, lub nie będą Państwo realizować recepty, również badanie będzie bezpłatne.

Ponadto dwa razy w tygodniu przyjmują w naszym gabinecie lekarze - specjaliści chorób oczu, którzy zajmują się doborem okularów, ale również leczeniem chorób oczu, osobami z cukrzycą, badaniem wzroku dzieci, czy kobiet w ciąży.

W razie potrzeby, okuliści mogą skierować na szczegółowe badania tj. USG, OCT, badanie pola widzenia do naszego Centrum Okulistycznego w Pszczynie.

Zapraszamy więc do naszego salonu optycznego Rozmus mieszczącego się w centrum, przy ulicy Solskiego 1 w Oświęcimiu

POLUB NAS NA FACEBOOKU (zakładka promocje) I ZYSKAJ 50 zł RABATU NA PIERWSZE OKULARY KOREKCYJNE**


*Promocja nie dotyczy badań u specjalistów chorób oczu.

**Promocja obowiązuje przy zakupach pełnych okularów korekcyjnych za minimum 300zł. Szczegóły promocji na stronie www.rozmus.co( w zakładce promocje). Promocja trwa do 31 sierpnia 2018.

SALON OPTYCZNY ROZMUS

UL.SOLSKIEGO 1

OŚWIĘCIM

www.rozmus.co

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.