OŚWIĘCIM. Dodatkowe zajęcia ponad siły dzieci?

20 marca 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Dodatkowe zajęcia ponad siły dzieci?
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza rodziców i opiekunów z dziećmi w najbliższy piątek, 23 marca do bibliotecznej auli na warsztaty w ramach cyklu Akademia Rodzica. Tym razem będzie mowa o wpływie zajęć dodatkowych na rozwój wad postawy. Początek o godz. 17

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, osobiście lub telefonicznie 33 84 79 80. Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty prowadzi fizjoterapeutka Monika Kurdziel.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy