OŚWIĘCIM. Doprowadził do pożaru w mieszkaniu, później w... szpitalu

06 stycznia 2018 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Doprowadził do pożaru w mieszkaniu, później w... szpitalu
W święto Trzech Króli doszło do nietypowej serii dwóch pożarów. Po godzinie 12 strażacy zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ulicy Bałandy w Oświęcimiu. W mieszkaniu zapaliły się śmieci.

-Lokator z powodu przebywania został przewieziony przez ratowników medycznych do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu – informuje Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.


Mniej więcej dwie godziny później, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu odebrał zgłoszenie o pożarze w oświęcimskim szpitalu.


-Do pożaru poprzez zaproszenie ognia na łóżku najprawdopodobniej doprowadził przywieziony wcześniej mężczyzna – zaznaczył Zbigniew Jekiełek. -Pożar za pomocą gaśnicy ugasił personel – dodaje strażak.


W działaniach brały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej i jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mono , 09.01.2018 09:01
Tak a my na ta straż płacimy a jak ich trzecia to siedzą na straży i w nosie grzebią
, 07.01.2018 22:16
Co za idiota wysyla trzy zastepy straży przeciez zglaszajacy musial podac o jaki pozar chodzi no ale straz musi wyciagnac kase z kasy miejskiej. Tak jest przy kazdym zgloszeniu