OŚWIĘCIM. Dotację na wymianę pieców z roku na rok będą mniejsze

13 maja 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Dotację na wymianę pieców z roku na rok będą mniejsze
Do 2022 roku należy wymienić wszystkie piece pozaklasowe, którymi ogrzewane są domy. Każdy kto zdecyduje się na wymianę pieca może otrzymać dofinansowanie. Warto zaznaczyć, że dofinansowanie z roku na rok jest coraz mniejsze.

-W tym roku proponowana dotacja wynosi 4 tys. zł. W kolejnym będzie to 3 tys zł, w następnym - 2 tys. zł, a w 2022 roku już tylko 1 tys. zł – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy