OŚWIĘCIM. Dwie kolizje na parkingach przy sklepach

15 grudnia 2016 Autor: raf

Wystarczyło, że zima przypomniała o swoim istnieniu, a już niektórzy kierowcy wpadli w tarapaty. Wczoraj wieczorem na dwóch parkingach sklepowych w Oświęcimiu doszło do kolizji drogowych. W jednym przypadku kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Uszkodzona przez traktor toyota. Fot. KPP Oświęcim

Uszkodzona przez traktor toyota. Fot. KPP Oświęcim

O godz. 18.20 doszło do kolizji na ulicy Pilata. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierowca samochodu osobowego wjeżdżając z dużą prędkością na parking przy sklepie Netto, stracił panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w jeden samochód, który przesuwając się uszkodził dwa kolejne auta.

Uszkodzone pojazdy to dwa samochody marki Audi oraz Fiat.

- Po tym manewrze sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Na podstawie relacji świadków policjanci ustalili numer rejestracyjny, a następnie personalia właściciela pojazdu. Pojechali do jego miejsca zamieszkania, jednakże nikogo nie zastali. Postępowanie w tej sprawie przeprowadzi Zespół ds. Wykroczeń oświęcimskiej komendy Policji - informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do drugiej kolizji doszło nieco ponad godzinę później. Na parkingu przy ulicy Królowej Jadwigi (Kaufland) 60-letni mieszkaniec Grojca kierując traktorem marki Zetor, podczas cofania uderzył w przód toyoty, którą prowadziła 30-letnia mieszkanka Oświęcimia. W tym przypadku sprawa zakończyła się mandatem dla sprawcy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
adam, 16.12.2016 08:24
Grojczanina widac poniosla wyobraznia skoro traktorem sie wybral na zakupy do Kauflandu :-)
mati, 15.12.2016 16:49
Mistrzostwo Świata uciec z miejsca kolizji. hahaaa