OŚWIĘCIM. Dziś rusza Mundial i Miejska Strefa Kibica!

14 czerwca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Magistrat zaprasza wszystkich fanów piłki nożnej do wspólnego oglądania Mundialu. Miejska Strefa Kibica na oświęcimskim Rynku jest już gotowa! Kibice obejrzą zmagania futbolistów na ekranie o wymiarach 6x3 m!


- Zapraszamy mieszkańców i gości do wspólnego, radosnego kibicowania. Inauguracja strefy już dzisiaj. Zapraszamy o godzinie 17 na mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 pomiędzy drużynami Rosji i Arabii Saudyjskiej - zachęca Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.

Poniżej:

Wykaz meczów w Miejskiej Strefie Kibica oraz Regulamin Miejskiej Strefy Kibica i Kina Plenerowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy