OŚWIĘCIM. Dziś spotkanie z Andrzejem Szejną

21 maja 2019 Autor: sz
Andrzej Szejna, kandydat SLD do europarlamentu.

Andrzej Szejna, kandydat SLD do europarlamentu.

Andrzej Szejna, kandydat Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach do Parlamentu Europejskiego z listy KKW Koalicja Obywatelska PO PSL SLD .N Zieloni spotka się dzisiaj z mieszkańcami Oświęcimia oraz powiatu oświęcimskiego.

Zarząd Powiatowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zaprasza na spotkanie do Oświęcimskiego Centrum Kultury o godzinie 17.30.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Romek, 21.05.2019 20:11
A co na to Róża Maria Barbara Hochsztapler von Pancerfaust und Hendehoch?

Jerry, 21.05.2019 12:35
Czy w związku z wydarzeniem w Edynburgu i obrzuceniem Nigela Farage’a shakiem, McDonald's w Oświęcimiu podczas wizyty Szejny również będzie zamknięty?