OŚWIĘCIM. Dzisiaj tną dla Tymka. Warto pomagać!

20 lutego 2018 Autor: sz
fot. archium prywatne

fot. archium prywatne

Jeśli w najbliższym czasie planowaliście się wybrać do fryzjera by odświeżyć swoją fryzurę, to jest dobra okazja by zrobić to właśnie dzisiaj. Decydując się we wtorek na wizytę w Studiu Fryzur Metamorfoza w Oświęcimiu pomożesz 7-letniemu Tymkowi.

Od godziny 12.00 do 20.00 fryzjerki Studia Fryzur Metamorfoza w Oświęcimiu „tną dla Tymka”. Klienci za usługi płacą według normalnego cennika, jednakże cały dochód zostaje przeznaczony na leczenie małego oświęcimianina.

-Podczas akcji „Tniemy dla Tymka”, klienci mogą skorzystać z usług strzyżenia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Można także skorzystać z czesania – mówi Urszula Bruska z Studia Fryzur Metamorfoza w Oświęcimiu.

W dniu dzisiejszym można również nabyć ufundowane przez Macieja Wróblewskiego maski do włosów w cenie 80 zł. Dochód ze sprzedaży masek, również będzie przeznaczony na leczenie Tymka.

U Tymka wykryto bardzo rzadką chorobę Neurofibromatozę. Choroba ta objawia się zmianami nowotworowymi na całym ciele, oczach oraz zmianami w głowie. Aktualnie 7-latek posiada glejaka nerwu wzrokowego.

Choroba postępuje bardzo szybko. Tymek jest radosnym dzieckiem, który kocha muzykę i lubi tańczyć.

Studio Fryzur Metamorfoza znajduje się w Centrum Wizerunku Metamorfoza z Potencjałem przy ulicy Zaborskiej 24 w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy