OŚWIĘCIM. Ekomajówka z Solarisem. A elektrograty wymienisz na kwiaty

11 maja 2018 Autor: red
OŚWIĘCIM. Ekomajówka z Solarisem. A elektrograty wymienisz na kwiaty

Magistrat zaprasza w najbliższą niedzielę 13 maja na Ekomajówkę. Na placu Pokoju od godz. 16 do 20 swoją ofertą będą kusić mieszkańców stoiska ekologiczne oraz miejskich spółek. Na tym nie koniec atrakcji.


Wzorem poprzednich edycji imprezy uczestnicy Ekomajówki będą mogli wymienić elektrograty na kwiaty. W tym roku będą one w barwach biało-czerwonych, oczywiście z uwagi na obchodzoną 100-rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości.


- Ponadto będzie można zobaczyć i wejść do środka nowego autobusu marki Solaris, który w tych dniach przyjedzie z fabryki - zachęca Katarzyna Kwiecień, rzeczniczka oświęcimskiego magistratu.


Na scenie wystawione zostanie przedstawienie o tematyce ekologicznej. Będą też pokazy tańca.


Na dobrą zabawę zaprasza najmłodszych strefa animacji ekologicznych. A food-tracki zagwarantują zdrową i smaczną żywność.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Anna, 13.05.2018 19:54
Ekomajówka wymieniasz graty na kwiaty, gdy przeczytałam, pomyślałam bardzo dobry pomysł. Jak najbardziej jestem za. Pomyślałam więc, że skorzystam z okazji i pozbędę się paru rzeczy w tym odkurzacz. Niestety rozczarowałam się. Nie dopisaliście Państwo, iż impreza ta dotyczy tylko i wyłącznie mieszkańców zameldowanych w Oświęcimiu. Obecnie jestem mieszkanką Oświęcimia lecz zameldowana jestem w Olkuszu i to zaważyło na tym, że stojąc w 1,5 godz. kolejce odeszłam z kwitkiem, mało tego to Pani, która przyjmowała gabaryty potraktowała mnie jak oszustkę, która chce od niej coś wyłudzić. Wręcz zagroziła wezwaniem Straży Miejskiej po co nie wiem. Więc ja ze swoim odkurzaczem musiałam odejść rozgoryczona i zniesmaczona mając nadzieję na to ,iż Władze Olkusza wyjdą z podobną inicjatywą do swoich mieszkańców.