OŚWIĘCIM. Fantastyczny koncert Andrzeja Piasecznego

18 marca 2019 Autor: sz
fot. sz

fot. sz

Andrzej Piaseczny porywa publiczność już od ponad 25 lat. I tak też było podczas sobotniego koncertu w Oświęcimskim Centrum Kultury. Już od pierwszych piosenek publiczność wręcz falowała, a znaleźli się i tacy, którzy tańczyli na stojąco.


Podczas koncertu Andrzej Piaseczny Akustycznie polski wokalista błyskawicznie nawiązał kontakt z oświęcimską publicznością. Przez cały koncert zapraszał do wspólnego śpiewania i wspólnej zabawy.


Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje największe hity sprzed lat, ale nie obyło się również bez nowości. Koncert trwał blisko dwie godziny.

Ważnym elementem koncertu było zachęcenie kobiet przez Andrzeja Piasecznego do wykonania badań cytologicznych. Fanki obiecały, że zrobią badania.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy