OŚWIĘCIM. Finał Szlachetnej Paczki z ZUS-em

13 grudnia 2018 Autor: red
Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Już po raz siódmy pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Oświęcimiu uczestniczyli w akcji Szlachetna Paczka. - Tym razem finał miał inny przebieg niż wcześniejsze z uwagi na fakt, że wsparliśmy dwie rodziny z Oświęcimia - mówi Jacek Pyrek, kierownik oświęcimskiego inspektoratu ZUS.

Pan Krzysztof i pani Celina otrzymali wymarzone gwiazdkowe prezenty.

- Nasi obdarowani nie kryli wzruszenia, gdy wolontariusze Szlachetnej Paczki dotarli do nich w minioną sobotę. Od momentu wybrania rodzin wszystko przebiegało w zorganizowany sposób od zbiórki pieniędzy, potrzebnych rzeczy, zakupów i pakowania prezentów, aż wreszcie po ich dostarczenie do miejsca zbiórki - relacjonuje Jacek Pyrek.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mieszkaniec, 13.12.2018 21:06
Brawo