OŚWIĘCIM. Folklorystyczny weekend na oświęcimskim rynku

10 lipca 2019 Autor: SZ
OŚWIĘCIM. Folklorystyczny weekend na oświęcimskim rynku

W najbliższy weekend na oświęcimskim rynku odbędzie się XIII Przegląd Zespołów Regionalnych Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza odbywa się w ramach Regionalnych Spotkań z Tradycją.

Na scenie pojawi się około 50 zespołów z powiatów: oświęcimskiego, bielskiego, częstochowskiego, żywieckiego, suskiego, cieszyńskiego oraz z Bieszczad. W sobotę występy rozpoczną się o godzinie 11.00, a w niedzielę o 14.00. W oba dni potrwają do godziny 20.

Poza posłuchaniem folklorystycznej muzyki na Rynku Głównym będzie można podziwiać rękodzieło ludowe i skosztować tradycyjnych potraw.

Wydarzenie kulturalne odbywa się pod patronatem honorowym starosty oświęcimskiego Marcina Niedzieli, prezydenta miasta Oświęcim Janusza Chwieruta oraz wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy