OŚWIĘCIM. Gadowski rozgrzał publiczność na oświęcimskich Bulwarach

11 września 2017 Autor: sz
fot. Jarosław Fiedor

fot. Jarosław Fiedor

W niedzielę wieczorem, na zakończenie Małopolska Tour 2017 na oświęcimskich Bulwarach wystąpił zespół IRA. Artur Gadowski porwał publiczność. Zapraszamy do fotorelacji Jarosława Fiedora.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

rodowity oswiecimianin, 16.09.2017 08:17
Może i rozgrzał,Ale ja nie mogłem być bo ostatnie kursy z Oświęcimia odjeżdżają o 19!!!!,miasto powiatowe!,chyba tylko z nazwy,kpina,nawet na live festiwal,specjalnie podstawienie autobusy odjechaly wcześniej niż koncert się zakończył,no kurde nikt nie przewidział bisow,żenada