OŚWIĘCIM. Golec uOrkiestra wystąpi podczas Jesieni Oświęcimskiej

21 stycznia 2018 Autor: Szymon Chabior
OŚWIĘCIM. Golec uOrkiestra wystąpi podczas Jesieni Oświęcimskiej

Znamy już gwiazdę, która wystąpi w tym roku podczas Jesieni Oświęcimskiej.


W piątek, 21. września na rynku Starego Miasta Oświęcim wystąpi Golec uOrkiestra. Zespół braci bliźniaków, Pawła i Łukasza Golców słynie z takich przebojów jak: „Lornetka”, „Szarpany”, Crazy Is My Life”, „Słodycze”, „Ściernisko”, czy też „Pędzą konie”

Przypomnijmy, iż w ubiegłym roku podczas Jesieni Oświęcimskiej wystąpił zespół Zakopower.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Aneta, 14.09.2018 17:21
czy to koncert płatny ?
Gabi, 27.01.2018 10:38
Czekam z niecierpliwością
hotin, 21.01.2018 20:10
Kto ich zaprasza i to po raz drugi do Oswiecimia?