OŚWIĘCIM. Graj w hokeja!

12 lutego 2014 Autor: (SLR)

Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu wraz z UKH Unią zapraszają wszystkich chętnych do pierwszej „hokejowej” klasy. „Pierwszaki” będą po dwa razy trenowali w hali lodowej i w sali gimnastycznej. Treningi mają się odbywać po zajęciach szkolnych. Zorganizowany jest transport ze szkoły na lodowisko.

UKH Unia i SP 11 zapraszają do gry w hokeja

UKH Unia i SP 11 zapraszają do gry w hokeja

- Zajęcia dla najmłodszych zawodników to przede wszystkim nauka podstawowych elementów techniki jazdy na łyżwach, elementów techniki kija hokejowego oraz wszechstronny rozwój podstawowych cech motorycznych w zgodzie z potrzebami i możliwościami biologicznymi dziecka - wyjaśnia Katarzyna Kot, prezeska UKH Unii Oświęcim.

- Dodatkowo zajęcia będą zawierały podstawowe elementy wiedzy o treningu, wysiłku, zdrowiu, wypoczynku, higienie osobistej, przepisach gry i sprzęcie hokejowym. W maju i czerwcu treningi na lodzie zastąpione zostaną nauką jazdy na rolkach, podstaw unihokeja oraz zajęciami na oświęcimskim orliku - dodaje Katarzyna Kot.

Wszyscy zainteresowani mogą uzyskać komplet niezbędnych informacji w Szkole Podstawowej nr 11 (telefon: 33 844 56 91/92 ) lub bezpośrednio u trenera - Roberta Piechy (609 830 994). Jak grać w hokeja, to już od pierwszej klasy!

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy