OŚWIĘCIM. Heiko Klohn osobiście odsłonił swoje dzieło - ZDJĘCIA

25 czerwca 2017 Autor: sz

W ostatni dzień Tauron Life Festival Oświęcim, niemiecki artysta Heiko Klohn odsłonił swoje dzieło na ścianie Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznego w Oświęcimiu. Heiko Klohn dołączył do Rafała Olbińskiego, Edwarda Dwurnika, Andrzeja Pągowiskiego oraz Tomasza Bagińśkiego, którzy swoje działa zaprezentowali w poprzednich edycjach Life Festival Oświęcim.  

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
eno32, 06.06.2020 02:47
ten rysunek to wytwór chorej wyobraźni satanisty. Jak patrzę na to, to demona widzę...
Marek, 02.12.2017 13:47
Można komentować tylko to na co nasza władza pozwoli. Reszta jest zablokowana lub wymazywana. To taka nowa cenzura.