OŚWIĘCIM. Hej kolęda, kolęda! Jutro wręczenie nagród

10 stycznia 2018 Autor: png
OŚWIĘCIM. Hej kolęda, kolęda! Jutro wręczenie nagród
Już jutro (godz. 15.30) w sali św. Józefa oświęcimskiej parafii św. Maksymiliana Kolbego zostaną wręczone nagrody laureatom XVII edycji powiatowego konkursu plastycznego. Odbywał się on pod nazwą " Tradycje świąteczne i noworoczne. Hej kolęda, kolęda!", a został zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury i parafię św. Maksymiliana. Zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród oraz wernisaż wystawy prac.

Prace konkursowe oceniała komisja (Magdalena Prochowska, Paweł Warchoł, Remigiusz Dulko), która przyznała nagrody i wyróżnienia. Nagrodą specjalną dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury uhonorowany został Szymon Kleszcz z Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy