OŚWIĘCIM. Idioci skopali samochód. 11 wandali zatrzymanych

20 października 2018 Autor: red
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. KPP Oświęcim

Kilkunastu chuliganów w rejonie ul. Chemików uszkodziło daewoo lanos, kopiąc w samochód. Zostali zatrzymani po godz. 14 przez policjantów z oświęcimskiej Komendy.


- W wyniku błyskawicznie przeprowadzonych działań zatrzymanych zostało już 11 osób, które mogły mieć związek ze zdarzeniem. Aktualnie trwają dalsze czynności mające na celu ustalenie szczegółów zdarzenia - poinformowała przed godz. 16 asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Nieładnie, 22.10.2018 22:41
Wybory? Jakie wybory? Przecież wyborów nie było.
stara, 22.10.2018 09:38
idioci to nawet nie obelga dla nich