OŚWIĘCIM. Imponujący mural na ścianie banku

13 czerwca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

Na ścianie budynku przy ulicy Jagiełły 12, w którym mieści się jeden z banków, pojawił się zjawiskowy mural. Autorem dzieła jest Jarosław Jaśnikowski. Artysta sam o sobie mówi, że jest "opowieściomalarzem”. Oficjalne odsłonięcie muralu odbędzie się pierwszego dnia Tauron Life Festival Oświęcim, czyli jutro.


- Jak co roku zaprosiliśmy do współpracy utalentowanego artystę, aby stworzył dzieło, które upiększy miejską przestrzeń Oświęcimia - mówią organizatorzy z Fundacji Peace Fesitval.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Tomasz Bagiński nie potrafi nic lepszego namalować ?, 20.06.2018 15:20
dlaczego Bagiński powstał n/p byłej katowni gestapo....
Kierowca, 13.06.2018 22:43
Coś pięknego prosimy o więcej :-)
mieszkanka do ośw, 13.06.2018 19:27
w pięknym mieście wyremontowanym na kredyt
ośw., 13.06.2018 14:43
super ! przydałoby się więcej takich ciekawych murali w naszym coraz piękniejszym mieście.