OŚWIĘCIM. IV Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy dla Mateuszka

16 października 2017 Autor: sz
Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra z Przyjaciółmi MOWP 4 listopada

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich zagra z Przyjaciółmi MOWP 4 listopada

W pierwszą sobotę listopada na oświęcimskim lodzie pojawią się aktorzy, kabareciarze czy też radiowcy. Wszystko to związane charytatywnym meczem Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich kontra Drużyną Przyjaciół Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

Biletem wstępu na mecz są wolne datki. Kwota, którą uda się uzbierać podczas IV Wielkiego Charytatywnego Meczu Hokejowego zostanie przeznaczona na leczenie 6-letniego Mateusza Miłonia z Oświęcimia. 6-latek choruje na autyzm, jest alergikiem i wymaga podawania niezbędnych leków. Mateuszek nie mówi, dlatego sygnalizuje się za pomocą gestów. Jego w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości będzie możliwe jedynie dzięki długotrwałej terapii.

Także już dziś zarezerwujcie sobie czas na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 4 listopada o godzinie 17.00 w oświęcimskiej Hali Lodowej. Więcej szczegółów wkrótce.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy