OŚWIĘCIM. Janusz Chwierut zaprasza na uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych

27 lutego 2020 Autor: zyg
fot. UM Oświęim

fot. UM Oświęim

Prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut zaprasza mieszkańców Oświęcimia na uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Ceremonia oddania hołdu bohaterom odbędzie się w poniedziałek 1 marca o godzinie 12.00 na placu Tadeusza Kościuszki. Uroczystość rozpocznie hymn państwowy, a następnie delegację złożą kwiaty i zapalą znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza.

Kolejnym punktem obchodów będzie złożenie kwiatów pod pomnikiem rtm. Witolda Pileckiego przy Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu – informuje Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jaceek, 27.02.2020 12:39
brawo Panie Chwierut, gratuluję odwagi i swojego zdania !