OŚWIĘCIM. Jesień Oświęcimska. Atrakcje nie tylko muzyczne

18 września 2018 Autor: adm
OŚWIĘCIM. Jesień Oświęcimska. Atrakcje nie tylko muzyczne

W najbliższy weekend zapraszamy na Rynek Główny na Jesień Oświęcimską. W piątek zagra Krzywa Alternatywa i gwiazda wieczoru - Golec uOrkiestra. W sobotę organizacje pozarządowe zaprezentują swoją działalność w ramach Pikniku Organizacji Pozarządowych. Natomiast niedziela upłynie po znakiem dobrej muzyki.

Oświęcimskie Centrum Kultury zaprasza na występy zespołów: “Jack Band”, “Singin’ Birds” i “The Backwards”, a spotkanie rozpoczną prezentacje zespołów z partnerskiego miasta Sambor na Ukrainie.

Obok podróży muzycznej pojawią się również inne atrakcje – fotobudka oraz Kuchnie Świata-Smaki Jesieni. Wzgórze zamkowe zamieni się w Targowisko Staroci za sprawą muzealników z Muzeum Zamek, którzy zaprosili na ten dzień wystawców z antykami, monetami, banknotami, porcelaną, bibelotami, obrazami, medalami. Nie zabraknie białej broni, starych książek i dokumentów oraz warsztatów plastycznych dla najmłodszych.

Organizatorem Jesieni Oświęcimskiej jest Urząd Miasta, a partnerami: Oświęcimskie Centrum Kultury, Muzeum Zamek i miasto Sambor.

Jesień Oświęcimska na Rynku w Oświęcimiu

21.09 (piątek)

Krzywa Alternatywa – godz. 18
Golec uOrkiestra – godz. 19.30

22.09 (sobota)

Piknik Organizacji Pozarządowych – godz. 12

23.09 (niedziela)

Muzyczna Podróż w Czasie

godz. 13.30 prezentacja zespołów z Sambora

godz. 14.20 Jack Band

godz. 15.15 Singin’ Birds

godz. 16.45 The Backwards

(*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec przesunięciom)

fotobudka (Rynek Główny)

Kuchnie Świata - Smaki Jesieni

5. Targowisko staroci „Rzeczy z duszą od godz. 11 do 18 (zamek).

Więcej o niedzielnych koncertach: http://www.ock.org.pl

Więcej o Targowisku staroci:http://www.muzeum-zamek.pl


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy