OŚWIĘCIM. Jeździł bez prawa jazdy. Wpadł dwa razy w ciągu godziny

30 czerwca 2017 Autor: sz

24-latek jeździł oplem po oświęcimskich drogach bez uprawnień. Policjanci zatrzymali mężczyznę dwa razy w ciągu godziny. Teraz mieszkaniec Gminy Oświęcim stanie przed sądem.

OŚWIĘCIM. Jeździł bez prawa jazdy. Wpadł dwa razy w ciągu godziny

Policjanci z oświęcimskiej drogówki w poniedziałek wieczorem na ulicy Konopnickiej w Oświęcimiu zatrzymali do kontroli drogowej opla, którym kierował 24-letni mieszkaniec Gminy Oświęcim. Szybko okazało się, iż kierujący nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu. Funkcjonariusze pouczyli mężczyznę o popełnionym przekroczeniu, a pojazd przekazali wskazanej osobie.

-Nie minęła jednak godzina od zakończenia powyższych czynności, kiedy ci sami policjanci, patrolując ulicę Nideckiego wypatrzyli 24-latka tym razem jadącego Fiatem. Mężczyzna ponownie został zatrzymany do kontroli, a policyjna procedura powtórzona – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zebrane materiały w sprawie kierowcy, który nie zważając na konsekwencję, dopuścił się dwukrotnie kierowania pojazdem bez uprawnień, wkrótce zostaną przekazane do sądu z wnioskiem o ukaranie.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
AR, 04.08.2017 07:47
UWAGA! W OŚWIĘCIMIU NA ZABORSKIEJ SIEDZI W NIEBIESKIM PASSACIE B5 ŁYSY TYPEK I KASUJE 150 ZETA ZA WJAZD NA PARKING. . TABLICE REJ.SO-SOSNOWIEC!