OŚWIĘCIM. Jurek Owsiak otworzy cykl spotkań „Dom według wartości”

11 września 2018 Autor: adm
Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

„Dom według wartości” to nowy projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera. Jest kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM. Pierwszym gościem będzie 14 września Jurek Owsiak. Początek spotkania o godz. 18.


- Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy chcemy zaprosić przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu - przybliża Joanna Klęczar z MDSM.


Pierwszym gościem spotkania będzie Jurek Owsiak.


- Podczas tego spotkania chcielibyśmy odnieść się do jednego z naszych „drogowskazów” – przełamywania barier. Jakie bariery dziś wydają się najbardziej szkodliwe w polskiej rzeczywistości i jak je przełamywać – na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będzie nasz gość w rozmowie z Leszkiem Szusterem - dodaje Joanna Klęczar.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Witek, 12.09.2018 01:07
Czapki z głów przed Jerzym! Wielki Człowiek!
lola@hotin, 11.09.2018 21:13
Leczenie w psychiatryku obowiązkowe!Cieszy cię to?Nieuku ,,by było by,,Swołocz durak!
realista, 11.09.2018 20:50
Ile to firm założył przy okazji fundacji chyba 3.Można byłoby wiele napisać ale po co.
Inne spojrzenie, 11.09.2018 17:04
[ciach!] Owsiak słabym nie jest
ada, 11.09.2018 14:34
Są ludzie, którym wszystko przeszkadza i nie warto nic robić, czepiają się i krytykują absolutnie wszystko. Mam nadzieję, ze większość z nas jest pozytywnie nastawiona do ludzi takich jak J.Owsiak, któremu nie brak chęci i zapału do działania na rzecz innych.
Janusz, 11.09.2018 14:15
O jakich wartościach może mówić Jurek Owsiak ? Predzej opowie o tym jak zrobić biznes ewentualnie jak pociągnąć z bańki.
hotin , 11.09.2018 08:43
Warto by było,by każdy z nas posiadł wiedzę, kto i dlaczego finansuje takie anty-polskie projekty.http://niezalezna.pl/55478-utrzymanki-niemieckiego-rzadu-nieustajace-zrodlo-pieniedzy