OŚWIĘCIM. Jutro rusza drugi kajakowy sezon w Oświęcimiu

11 maja 2019 Autor: red
fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

W niedzielę w Oświęcimiu rusza sezon kajakowy. To już drugi rok atrakcja dla amatorów tego sportu. Do przepłynięcia jest blisko 2,5 km na Sole na odcinku od tzw. „plaży” na bulwarach do progu wodnego w Broszkowicach.

Sezon kajakowy potrwa do połowy września. Wypożyczeniem kajaków zajmuje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu, który w tym temacie współpracuje z TKKF „Motor” Andrychów oraz WOPR Oświęcim.

Wypożyczalnia planowo czynna będzie w godzinach od 12 do 17 w następujące niedziele:

12 i 26 maja, 9 i 23 czerwca, 7 i 21 lipca, 4, 18 i 25 sierpnia oraz 15 września.

Opłata za miejsce w kajaku wynosi 10 zł. Bilet ulgowy kosztuje 6 zł.

Regulamin wypożyczalni kajaków: http://www.mosir.oswiecim.pl/OD-12-MAJA-RUSZA-DRUGI-SEZON-WYPOZYCZALNI-KAJAKOW!!!-952.html

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy