OŚWIĘCIM. Karambol pięciu aut na moście Jagiellońskim

04 czerwca 2017 Autor: red

Do kraksy pięciu samochodów doszło w sobotę w Oświęcimiu. Nikomu nic się nie stało.

fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Zdarzenie miało miejsce w sobotę około godziny 10 na ulicy Zatorskiej w Oświęcimiu.

Policjanci ustalili, iż na moście Jagiellońskim zderzyło się pięć samochodów. Kierujący manem najechał na tył skody, która następnie uderzyła w tył fiata. Kierujący fiatem uderzył w samochód tej samej marki, a kierujący puntem uderzył w opla.

-Sprawca kolizji został ukarany mandatem i punktami karnymi – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy