OŚWIĘCIM. Kayah gwiazdą drugiego dnia Święta Miasta Oświęcim 2019

05 marca 2019 Autor: sz
fot. Piotr Porębski

fot. Piotr Porębski

W niedzielę 1 września podczas drugiego dnia Święta Miasta Oświęcim 2019 muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Kayah. Jednym z najpopularniejszych utworów Kayah jest „Supermenka”.


Dzień wcześniej, czyli w sobotę na scenie pojawi się Patrycja Markowska oraz Mig.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Hotin 211, 27.02.2019 13:17
No to się będzie działo, bardzo dobrze bo większość mieszkańców Oświęcimia czeka na taki koncert i uważa że Pani Kaya to mega gwiazda. Dziękujemy Panie Prezydencie Chwierut.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76