OŚWIĘCIM-KĘTY. Kęczanin z I nagrodą XV konkursu „Hej kolęda, kolęda”

04 lutego 2020 Autor: red
fot. UG Kęty

fot. UG Kęty

W styczniu odbywa się wile przeglądów kolęd, koncertów oraz konkursów. Początkiem Nowego Roku w Oświęcimskim Centrum Kultury w Oświęcimiu odbył się XV Konkurs Kolęd Polskich i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”. Wydarzenie odbyło się pod patronatem Prezydenta Oświęcimia Janusza Chwieruta.

W konkursie udział wzięło wielu uczestników z zespołów nie tylko z Oświęcimia. Jednym z nich był zespół z Kęt. Utalentowany muzycznie Marcin Joneczko z Kęt wraz z zespołem Studio Piosenki zdobył I nagrodę w kategorii zespołów wokalnych.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy