OŚWIĘCIM-KĘTY. Zmarła 53-letnia kobieta, która została zaatakowana nożem przez męża

03 kwietnia 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM-KĘTY. Zmarła 53-letnia kobieta, która została zaatakowana nożem przez męża

-53-letnia mieszkanka Kęt, która w poniedziałek nad ranem została zaatakowana nożem przez męża, zmarła dzisiaj w szpitalu – poinformowała w komunikacie Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zdarzenie opisywaliśmy w poprzednich artykułach. Przypomnijmy jednak, że w poniedziałek około godziny 5.30 przed jednym z domów jednorodzinnych w Kętach doszło do tragedii rodzinnej. 53-letni kęczanin zaatakował nożem żonę. Kobieta z głębokimi ranami brzucha została przewieziona do szpitala.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Oświęcimiu zastosował wobec nożownika środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Teraz najprawdopodobniej mężczyzna usłyszy zarzut zabójstwa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Obywatel, 03.04.2019 11:32
Historia zdrady jak w filmach

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74