OŚWIĘCIM. Kierowca bmw w Andrzejkowy weekend miał 2,2 promila alkoholu

02 grudnia 2020 Autor: sz
fot. zasoby internetu

fot. zasoby internetu

W minioną sobotę około godziny 19.30 policjanci z oświęcimskiej drogówki patrolowali ruch drogowy m.in. na ulicy Zatorskiej w Oświęcimiu. Policjanci zwrócili uwagę na bmw, którego styl jazdy sugerował, że kierowca kierować pojazdem pod wpływem alkoholu. Mundurowi dali sygnał kierującemu do zatrzymania się.

-W chwili gdy kierowca bmw uchylił okno pojazdu policjanci od razu wyczuli woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 33 – letniego mieszkańca gminy Oświęcim wykazało 2,20 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźnie groźni zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna. Może również trafić za kratki na 2 lata.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy