OŚWIĘCIM. Kilkaset rowerzystów w deszczowej i pochmurnej aurze pokonało 34 kilometry – ZDJĘCIA

17 czerwca 2017 Autor: sz

Dzisiaj odbył się 19. Rodzinny Rajd Rowerowy w Oświęcimiu. Ulicami powiatu oświęcimskiego przejechało kilkaset rowerzystów. Planowo miało jechać blisko 1300 osób, jednakże pogoda spowodowała, iż część ludzi zrezygnowała. Wraz z mieszkańcami Oświęcimia i okolicznych miejscowości trasę pokonał prezydent Oświęcimia Janusz Chwierut z małżonką oraz starosta powiatu oświęcimskiego Zbigniew Starzec. Zapraszamy do obejrzenia obszernej relacji zdjęciowej.

 

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy