OŚWIĘCIM. Kino plenerowe w ostatnią sobotę czerwca

13 czerwca 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. Kino plenerowe w ostatnią sobotę czerwca

W ostatnią sobotę czerwca odbędzie się XV Oświęcimski Kinowy Ogródek Plenerowy. Tradycyjnie na powitanie lata i wakacji plenerowy ekran stanie na parkingu obok Oświęcimskiego Centrum Kultury.

Podczas tegorocznej edycji wyświetlone zostaną dwa filmy - "Wallace i Gromit: Golenie owiec" i "Gotowi na wszystko. Exterminator".

- Zapewniamy miejsca do siedzenia, ale mile widziane również własne siedziska - krzesełka, leżaki, materace, koce, karimaty... by było jak najwygodniej – informuje Adam Kuta z Oświęcimskiego Centrum Kultury. - Spotkajmy się w kinie pod gwiazdami – dodaje.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy