OŚWIĘCIM. Kino plenerowe w piątek 13 lipca. Może tym razem aura okaże się łaskawsza?

09 lipca 2018 Autor: red
Fot. UM Oświęcim

Fot. UM Oświęcim

W miniony piątek burza pokrzyżowała plany letniego kina plenerowego na Rynku Głównym. Organizatorzy zdecydowali o odwołaniu projekcji dwóch filmów i przeniesieniu ich na inny termin.


Tym razem zapraszają na oświęcimski Rynek w najbliższy piątek, 13 (!) lipca. Miejmy nadzieję, że mimo tej sugerującej pech daty, aura nie pokrzyżuje szyków i planowany tego dnia, o godz. 19, seans dla dzieci odbędzie się bez przeszkód. Dzieci obejrzą film "Gwiazda Kopernika".


Natomiast dla dorosłych widzów organizatorzy przygotowali film pt. "Śmietanka towarzyska" w reżyserii Woody'ego Allena. Początek o godz. 20.30.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy