OŚWIĘCIM. KO: Obronimy pracę i płacę przed PiSem!

02 października 2019 Autor: sz
OŚWIĘCIM. KO: Obronimy pracę i płacę przed PiSem!
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z konferencji prasowej poseł na Sejm RP Doroty Niedzieli oraz posła na Sejm RP Marka Sowy.
Temat spotkania to "Obronimy pracę i płacę przed PiSem!". Spotkanie skierowane było do przedsiębiorców.
Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
ja so, 02.10.2019 23:07
buchhhhhaaaaa
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 02.10.2019 22:20
Trzynastego będzie wtopa. Temat spotkania jakby był bez Pisu to by do KO nie pasował.
hotin, 02.10.2019 21:44
Niech Pan Bóg ma nas pod swa opieką,przed tymi którzy przez 8-lat swych rządów z Polaków zrobili sobie z Polek i Polaków najemników pracujących do śmierci za przysłowiową miskę ryżu! Amen.