OŚWIĘCIM. Kobieta z podejrzeniem zakażenia koronawirusem trafiła do jednej z przychodni

10 marca 2020 Autor: sz
Przychodnia Multimed w Oświęcimiu została zamknięta o godzinie 14.00. Fot. sz

Przychodnia Multimed w Oświęcimiu została zamknięta o godzinie 14.00. Fot. sz

We wtorek w godzinach przedpołudniowych do przychodni Multimed w Oświęcimiu zgłosiła się pacjenta, u której objawy wskazywały, iż może być zarażona koronawirusem. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta trafiła do przychodni z zakładu pracy, który zlokalizowany jest na terenie Synthosu.

W godzinach popołudniowych kobieta została przewieziona na oddział chorób zakaźnych w szpitalu w Tychach. Przychodnie przy ulicy Chemików zdezynfekowano.

Do tematu będziemy wracać.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Muko, 10.03.2020 17:45
Wszyscy przez to przejdą. Nikt tego nie uniknie. To jest niemożliwe.
online, 10.03.2020 16:06
Można tłuc głupim ludziom, że jak podejrzewają koronawirusa to dzwonią a nie łażą po przychodniach. No ale co, poszła Grażynka do przychodni... Powinni wlepiać takim ludziom po kilka tysięcy grzywny.