OŚWIĘCIM. Kolejna edycja „Jeżdżę z głową” już za nami

11 marca 2018 Autor: sz
fot. MOSiR w Oświęcimiu

fot. MOSiR w Oświęcimiu

W lutym, jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu zrealizował projekt „Jeżdżę z głową”. Kurs nauki jazdy na nartach, z którego skorzystało 20 dzieci ze szkół miejskich został zorganizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zajęcia trwały pięć dni w okresie od 19 do 23 lutego na stoku Czarny Groń.

- W każdym dniu uczestnicy pod opieką opiekunów oraz wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa uczyli się jazdy na nartach. Uczestnicy mieli zagwarantowany przejazd tam i z powrotem do miejsca nauki jazdy na nartach, ubezpieczenie oraz sprzęt narciarski – informuje Katarzyna Pawela z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy