OŚWIĘCIM. Kolejna rzeźba na oświęcimskim rynku

15 czerwca 2017 Autor: sz

Od wczoraj na oświęcimskim rynku można podziwiać kolejną rzeźbę. Tym razem została zaprezentowana praca oświęcimianina Remigiusza Dulko, bez tytułu / without title, brąz / bronze, 2017. -Poprzez takie ekspozycje czasowe, miasto chce pokazać mieszkańcom oraz odwiedzającym rynek gościom twórczość rodzimych artystów – zaznacza Katarzyna Kwiecień z Urzędu Miasta Oświęcim. Warto przypomnieć, że od 2016 roku na rynku prezentowana jest także praca Agaty Agatowskiej z cyklu „Rzeźby przyszłości”.

fot. UM Oświęcim

fot. UM Oświęcim

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-klasy, 02.07.2018 11:25
A cóż on to urzeźbił? Stopy procentowe urżnięte w kostkach rosołowych? Szkoda, że zdjęcia nie mogę powiększyć. Taka rzeźba naprzeciw obuwniczego to niezły trolling.
ela, 03.07.2017 21:59
POpapraniec od chwieruta....