OŚWIĘCIM. Kolejny punkt z hot spotami zlikwidowany

12 kwietnia 2019 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Kryminalni z oświęcimskiej policji wraz z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie zlikwidowali kolejny punkt z funkcjonującymi hot spotami.

W trakcie prowadzonych działań policjanci zajmujący się przestępczością gospodarczą ustalili, że na terenie Osiedla Chemików znajduje się lokal gdzie można nielegalnie grać na maszynach.

-W związku z powyższym w dniu 5 kwietnia 2019 wspólnie z celnikami weszli do punktu, a następnie zabezpieczyli trzy funkcjonujące w nim automaty oraz centralny wpłatomat. Maszyny po odcięciu mocowań zostały zabezpieczone i trafiły do urzędu Celno-Skarbowego – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Wartość zarekwirowanych maszyn oszacowany został na 23 tysiące złotych – dodaje rzeczniczka.

Właścicielowi automatów jak również osobie, która wynajęła lokal grodzi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej maszyny oraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Szarik, 15.04.2019 22:32
Paaaani Gosssiu a elita pod Dużym Berlinie rządzi na ławeczkach i nic w tym temacie, może tyłeczki z autek i pospacerować na Placu pokoju.
Policja słabo reaguje., 13.04.2019 09:35
Sąsiedztwo ruchliwych placówek Żabka, Galeria Alkoholi, Piwia
ia Melba- pozwala na no, że "garacze " przez pewny czas czują się anonimowi. Policja słabo reaguje, zza szyby radiowozu mniej widać niż z pozycji chodnika. Znam to z autopsji, bowiem gdy jadę samochodem nie widzę gówien jakie zostawiają zafajdani właściciele czworonogów.
ha ha ha , 12.04.2019 12:32
W Chelmku zlikwidowali i dzala od nowa!!!