OŚWIĘCIM. Kolejny wypadek na felernym skrzyżowaniu. 32-letnia kobieta trafiła do szpitala

25 listopada 2019 Autor: zyg
fot. zyg

fot. zyg

To nie pierwsze tego typu zdarzenie drogowe w tym miejscu. Chodzi o skrzyżowanie ulicy Chemików z ulicą Jezioro i ulicą Porębską w Oświęcimiu.

Z naszych informacji wynika, iż kierująca volkswagenem polo, 32-letnia mieszkanka Grojca wyjeżdżając z ulicy Porębskiej w kierunku Castoramy wymusiła pierwszeństwo przejazdu przed nadjeżdżającym od strony Synthosu fordem focusem, którym kierował 34-letni mieszkaniec Babic.

Do szpitala trafiła kierująca volkswagenem. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki. W trakcie prowadzonych czynności wprowadzono ruch wahadłowy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Krissuper, 26.11.2019 20:43
Na tym skrzyżowaniu od rana do późnego popołudnia od strony Poręby można wyjechać tylko jak ktoś się zlituje i przepuści. Dlatego tyle wypadków.
Pit, 26.11.2019 12:00
Przypomnijcie mi który to już rok powstają tam światła?
Myślenie ma przyszłość, 26.11.2019 09:06
Na tym skrzyżowaniu wystarczy myśleć i czekać.