OŚWIĘCIM. Kolizja na krajówce. Jeden z pojazdów stanął w płomieniach

14 lutego 2019 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

W czwartkowy wieczór doszło do niebezpiecznej kolizji na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu. Ruch na drodze krajowej odbywał się wahadłowo. Aktualnie droga na trasie Oświęcim – Zator jest już całkowicie przejezdna.

Po zderzeniu się jeepa z fiatem, jeden z pojazdów zapalił się. Osoby znajdujące się w wewnątrz samochodów opuściły pojazdy własnymi siłami. Nikomu nic się nie stało.

Sprawca kolizji został ukaranym mandatem i otrzymał punkty karne.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy