OŚWIĘCIM. Kolizja na ul. Westerplatte. Dwie wersje przebiegu zdarzeń

28 października 2019 Autor: zyg
OŚWIĘCIM. Kolizja na ul. Westerplatte. Dwie wersje przebiegu zdarzeń

W niedzielę tuż przed południem na ulicy Westerplatte w Oświęcimiu doszło do zdarzenia drogowego. Uczestnicy kolizji podają dwie odmienne wersje.

49-letni pieszy, mieszkaniec Polanki Wielkiej powiadomił policjantów że został potrącony przez samochód marki citroen, natomiast 42-letni oświęcimianin kierujący citroenem zgłosił, że pieszy uderzył w jego pojazd zanim ten ruszył.

Pieszy uskarżał się na ból nogi i został przewieziony na badania do oświęcimskiego szpitala. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
jak chłopcy , 29.10.2019 09:43
Na ulicy Westerplatte pokłócili się dwaj kierowcy-chłopcy, nie zdołali ustalić kto jest winien -oświęcimscy chłopcy radarowcy.
Nad, 28.10.2019 07:20
Może to ten co wbiega na pasy w Osw i grozi śmiercią kierowcom.