OŚWIĘCIM. Karambol na ul. Wyzwolenia

10 października 2018 Autor: adm
OŚWIĘCIM. Karambol na ul. Wyzwolenia
 • O godz. 10.20 na ulicy Wyzwolenia 28 - letnia mieszkanka Gminy Oświęcim kierując peugeotem najechała na tył volkswagena, którym kierowała 35 - letnia mieszkanka powiatu chrzanowskiego.
 • Z kolei VW uderzył w tył fiata punto prowadzonego przez 65 - letniego mieszkańca Osieka, który zatrzymał się, aby wykonać manewr skrętu na parking jednego ze sklepów.

 • Do szpitala na badania trafiła kierująca samochodem marki VW oraz jej pasażerka.

  - Policjanci ustalili, że kierująca VW nie posiadała uprawnień do kierowania. Za popełnione wykroczenie policjanci mogą nałożyć mandat karny lub skierować materiały do Sądu wraz wnioskiem o ukarana ie - asp. szt. MałgorzatJurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 • Dodaj komentarz

  Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

  Brak komentarzy