OŚWIĘCIM. Komunikacja miejska ma 60 lat

13 października 2017 Autor: sz
fot. Joanna Sadulska-Puch

fot. Joanna Sadulska-Puch

Zapraszamy do obejrzenia dwóch krótkich materiałów filmowych. Pierwszy to historia komunikacji miejskiej, drugi to relacja z gali jubileuszowej 60-lecia komunikacji miejskiej w Oświęcimiu. Warto też zobaczyć zdjęcia autorstwa Joanny Sadulskiej-Puch.


Obszerny materiał o komunikacji miejskiej w Oświęcimiu oraz wywiad z prezes MZK sp. z o.o., Bożeną Fraś, zamieścimy w najbliższym czasie.


60 lat komunikacji miejskiej w Oświęcimiu w "kilku zdaniach"


Gala jubileuszowa 60-lecia komunikacji miejskiej w Oświęcimiu


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
pasazer, 17.10.2017 15:37
a autobusy ledwo jezdza