OŚWIĘCIM. Koncert Wolności na oświęcimskim Rynku

09 czerwca 2019 Autor: red
OŚWIĘCIM. Koncert Wolności na oświęcimskim Rynku
W piątkowe, słoneczne popołudnie na płycie Rynku Głównego w Oświęcimiu odbył się Koncert Wolności. Impreza została zorganizowana z okazji 4 czerwca czyli 30. rocznicy wolnych wyborów i obrad Okrągłego Stołu. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Rycerstwo Wiecznej A-Klasy, 10.06.2019 21:25
Bardzo fajny materiał filmowy. Najpierw reminiscencja pana Stanisława o ścieżce od pzpr przez partię x do nadziei na wolną Polskę, choć odnoszę wrażenie, że jednak gorzko wspomina tamte czasy. Pod koniec wypowiedź pani Anny o rocznicy "wolnych i demokratycznych wyborów do Sejmu" (sic!). A może tak jak wtedy pzprowi, w najbliższych wyborach zagwarantować obozowi obecnie rządzącemu 65% mandatów? Też będzie swobodnie i demokratycznie ;)
Oświęcimianka, 10.06.2019 14:34
dziękujemy za normalność - p.Prezydent Oświęcimia najlepszy!!
Normalny, 09.06.2019 09:44
Brawo uczciwi normalni ludzie, impreza super brawo Panie Prezydencie Chwierut dziękujemy .