OŚWIĘCIM. Konsultacje społeczne w sprawie sprzedaży alkoholu

15 maja 2018 Autor: red
Fot. pixabay.com

Fot. pixabay.com

Od 21 do 28 maja potrwają konsultacje społeczne w sprawie zasad usytuowania na terenie miasta miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych, a także ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż tychże napojów.

Konsultacje zarządził prezydent miasta. Projekty uchwał są dostępne:

http://web.um.oswiecim.pl/oswiecim/sites/default/files/pro_uchw_miejsc.pdf

http://web.um.oswiecim.pl/oswiecim/sites/default/files/proj_uchw__nap.pdf

Zgłoszone uwagi powinny zawierać następujące informacje: nazwę podmiotu zgłaszającego, osobę do kontaktu, telefon, e-mail lub adres do korespondencji, propozycję wprowadzenia nowego zapisu lub zmiany zaproponowanych zapisów wraz z uzasadnieniem.

- Propozycje należy składać drogą elektroniczną na adres: katarzyna.tarlowska@um.oswiecim.pl lub osobiście w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Ludwika Solskiego 2 pok. 9, tel. 33 84 29 309 - wyjaśnia Katarzyna Kwiecień z oświęcimskiego magistratu.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy