OŚWIĘCIM. Kradli paliwo. Poszukuje ich policja

12 października 2017 Autor: sz
fot. monitoring

fot. monitoring

Oświęcimscy policjanci poszukują sprawców kradzieży paliwa, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Oświęcimia.

Pierwszy raz paliwo sprawcy ukradli 31 sierpnia br. na stacji paliw przy ulicy Legionów. Drugi natomiast 15 września br. na stacji paliw przy ul. Nideckiego.

-W obu przypadkach działanie sprawców wyglądało podobnie. Podjechali na stacje samochodem marki vw golf IV koloru niebieskiego na kradzionych numerach rejestracyjnych, a następnie jeden z nich – pasażer , wysiadł i zatankował paliwo do baku oraz kanistra znajdującego się w tylnej części pojazdu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Mężczyźni skradli paliwo na łączną kwotę 1500 zł. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym dość wyraźnie widać twarz jednego z mężczyzn.

-W związku z powyższym apelujemy do osób, które rozpoznają sprawców na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numer telefonu 33 847 52 80 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997 – informuje Małgorzata Jurecka. -Zapewniamy anonimowość – dodaje.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy