OŚWIĘCIM. Kradli perfumy. Kto ich rozpoznaje?

05 grudnia 2017 Autor: sz
fot. monitorig / KPP Oświęcim

fot. monitorig / KPP Oświęcim

Oświęcimscy policjanci poszukują pary złodziei, którzy dokonali kradzieży w jednej z oświęcimskich drogerii.


-Sprawcy to kobieta i mężczyzna w wieku około 35 lat. Podejrzani zawsze działają w ten sam sposób. Wchodzą do sklepu, dokonują kradzieży markowych perfum, a następnie kobieta, aby nie wzbudzać podejrzeń kupuje jakiś drobny kosmetyk, po czym oboje opuszczają sklep – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


W drogerii zabezpieczyli nagranie z monitoringu, który jest zainstalowany w drogerii. Na zdjęciach wizerunek kobiety i mężczyzny jest dość wyraźny. W związku z tym funkcjonariusze apelują do osób, które rozpoznają złodziei. Wszelkie informacje można przekazać telefonicznie pod numerem telefonu 33 847 52 80 lub alarmowym 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy